Loading Events
This event has passed.

Víkendový kurz

Ubytování :

V areálu je možnost ubytování pro 9 lidí v pokojích za použití vlastních lůžkovin (např. prostěradlo, spacák, polštářek apod.) i se svými čtyřnohými miláčky. Své psy můžete uložit i v odkládacích kotcích. V případě psů na pokoji doporučujeme vlastní klec či kenelku (více psů na volno, kteří se neznají, v jednom pokoji často nesvědčí).

Další možnosti ubytování je ve vlastním stanu. V Čebíně je vždycky teplíčko, takže nemusíte mít strach. Ráno vás ze stanu vyndáme a dáme do společenské místnosti ke kamnům rozmrznout :-D.

Sociální zařízení je v budově areálu. Za příplatek 60,- Kč je možno si objednat použití našich lůžkovin. Pokud budete mít spacák, je nezbytné mít sebou i deku nebo prostěradlo.

Stravování : zajištěno 3 x denně, možnost občerstvení v kantýně (nikdo ještě hlady netrpěl).

Program kurzu:

Příjezd v pátek v odpoledních hodinách, areál otevřen od 15h (po domluvě doprava od zastávky ČD Čebín zajištěna), zahájení kurzu v 17 hodin.

Pátek, sobota a neděle praktický i teoretický výcvik, ukončení: neděle po obědě.

Ceny :

Psovod + pes, ubytování ve stanu/ dojíždějící 1 600 Kč (včetně stravy)
Psovod + pes, ubytování v pokojích 1 900 Kč (včetně stravy)
2. cvičící pes 1 000 Kč
Necvičící pes zdarma
Divák (stan, nebo bez ubytování) 900 Kč (včetně stravy)
Divák (s ubytováním) 1200 Kč (včetně stravy)

Přihlášky:

Přihlášení na kurz je možné na níže uvedeném emailu. Přihlášky budou přijaty pouze po zaplacení nevratné zálohy (tato záloha ale může být přepsána na náhradníka) 900 Kč do 31. 12. 2016 na účet: 230616919/0300. Pro identifikaci platby do zprávy pro příjemce prosím napište “Záloha + vaše jméno + termín intenzivky” tedy například “Záloha, Nováková, Intenzivka říjen”.

Přihlášky posílejte na e-mail zvonkj@gmail.com.

Ostatní podmínky účasti:

Nezletilí účastníci musí předložit písemný souhlas zákonných zástupců s účastí v kurzu.

Každý účastník musí po příjezdu prokázat platné očkování psa, ne starší jednoho roku, proti vzteklině + infekčním nemocem (psinka, parvoviróza, leptospiróza, infekční hepatitida, infekční laryngotracheitida, parainfluenza).